Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20214 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03726 |
| LUCAS | LRA3726 |
| OPEL | 13501719 |
| OPEL | 13579114 |
| OPEL | 13580078 |
| OPEL | 4802213 |
| OPEL | 4818330 |
| OPEL | 4819446 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20214 OE | 140A, original DELCO |