Alternator DELCO 8400219

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT40234 OE

Alternator DELCO 8400219

Original
OPEL
Preberite več
ALT40234 OE  
Napetost 14V
Moč 100A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro s sklopko
Premer jermenice 60mm
Število utorov jermenice 6
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DELCO 8400157
DELCO 8400159
DELCO 8400219
DELCO 8400221
ISUZU 898031-1541
ISUZU 898042-8720
LUCAS LRA03096
LUCAS LRA3096
OPEL 1204424
OPEL 6204274
OPEL 98031154
OPEL 98042872

 

Šifra alternative Opombe
ALT40241 140A, neoriginalen
ALT40241 OE 140A, original DELCO