Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT40241 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 140A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DELCO | 8400156 |
| DELCO | 8400158 |
| DELCO | 8400218 |
| DELCO | 8400220 |
| DELCO | 932075N |
| ISUZU | 898031-1155 |
| ISUZU | 898031-1551 |
| ISUZU | 898042-8730 |
| LUCAS | LRA03094 |
| LUCAS | LRA3094 |
| OPEL | 1204425 |
| OPEL | 6204275 |
| OPEL | 98031155 |
| OPEL | 98042873 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT40241 | 140A, neoriginalen |
| ALT40234 OE | 100A, original DELCO |