Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30385 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 57mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 021080-0180 |
| DENSO | 104210-4650 |
| DENSO | 104210-4651 |
| DENSO | 104210-4652 |
| DENSO | 104210-4653 |
| DENSO | 63377527 |
| DENSO | DAN990 |
| LAND ROVER | LR010514 |
| LAND ROVER | YLE500290 |
| LAND ROVER | YLE500430 |
| LUCAS | LRA03383 |
| LUCAS | LRA3383 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30338 OE | 150A, 8PV 57mm micro fiksna jermenica, original DENSO |