Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30094 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 40A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DAIHATSU | 27060-87501 |
| DAIHATSU | 27060-87502 |
| DENSO | 021080-0760 |
| DENSO | 100211-1630 |
| DENSO | 100211-1650 |
| DENSO | 100211-1680 |
| DENSO | 100211-1690 |
| DENSO | 100211-4690 |
| DENSO | 101211-1310 |
| DENSO | 101211-2480 |
| DENSO | DAN2026 |
| KUBOTA | 16241-64010 |
| KUBOTA | 16241-64012 |
| LUCAS | LRA02616 |
| LUCAS | LRA2616 |
| LUCAS | LRB00344 |
| LUCAS | LRB344 |
| SHIBAURA | 185046220 |
| SHIBAURA | 185046430 |