Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30527 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 021080-2040 |
| DENSO | 104210-2190 |
| DENSO | 104210-3610 |
| DENSO | 104210-4760 |
| DENSO | 104210-4761 |
| DENSO | 104210-4762 |
| DENSO | 104210-4763 |
| DENSO | DAN1052 |
| LUCAS | LRA03153 |
| LUCAS | LRA3153 |
| TOYOTA | 27060-0H200 |
| TOYOTA | 27060-28190 |
| TOYOTA | 27060-28330 |