Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT30691 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 49mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BMW | 12317640132 |
| BMW | 12317640875 |
| BOSCH | 0986084630 |
| BOSCH | 0986UR6405 |
| DENSO | 021080-2250 |
| DENSO | 104210-6720 |
| DENSO | 104210-6721 |
| DENSO | 104210-6722 |
| DENSO | DAN1464 |
| LUCAS | LRA04222 |
| LUCAS | LRA4222 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT30758 OE | 150A, original DENSO |
| ALT30692 OE | 210A, original DENSO |