Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30052 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 2V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 77mm |
| Število utorov jermenice | 2 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| Opomba 1 | Zunanji regulator napetosti |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986034552 |
| DENSO | 100210-2600 |
| DENSO | 100210-2660 |
| DENSO | 100210-2700 |
| DENSO | 100210-2750 |
| DENSO | 100210-3050 |
| DENSO | 100210-3080 |
| DENSO | 100210-3350 |
| DENSO | 100210-3360 |
| DENSO | 100210-3400 |
| DENSO | 100210-3460 |
| DENSO | 100210-3580 |
| DENSO | 100210-3660 |
| DENSO | 100210-3760 |
| DENSO | 100210-3770 |
| DENSO | 100210-3810 |
| DENSO | 100210-3820 |
| DENSO | 100210-3840 |
| DENSO | 121000-0820 |
| DENSO | 121000-0830 |
| DENSO | 121000-0930 |
| DENSO | 121000-1180 |
| DENSO | 121000-2150 |
| DENSO | 121000-2980 |
| DENSO | 121000-2990 |
| DENSO | 121000-5330 |
| DENSO | 121000-7970 |
| DENSO | 121000-8050 |
| DENSO | 121000-8070 |
| DENSO | 121000-8230 |
| DENSO | 121000-8610 |
| DENSO | 510021-0250 |
| DENSO | 510021-0282 |
| DENSO | 971210-9082 |
| DENSO | 971210-9083 |
| DENSO | 971210-9205 |
| LUCAS | LRA1070 |
| LUCAS | LRA1096 |
| LUCAS | LRA1110 |
| LUCAS | LRA1115 |
| LUCAS | LRA01070 |
| LUCAS | LRA01096 |
| LUCAS | LRA01110 |
| LUCAS | LRA01115 |
| TOYOTA | 27020-54010 |
| TOYOTA | 27020-54160 |
| TOYOTA | 27020-54160-84 |
| TOYOTA | 27020-54190 |
| TOYOTA | 27020-54210 |
| TOYOTA | 27020-54250 |
| TOYOTA | 27020-54351 |
| TOYOTA | 27020-54354 |
| TOYOTA | 27020-54380 |
| TOYOTA | 27020-54381 |
| TOYOTA | 27020-54382 |
| TOYOTA | 27020-54383 |
| TOYOTA | 27020-54400 |
| TOYOTA | 27020-54401 |
| TOYOTA | 27020-54402 |
| TOYOTA | 27020-54403 |
| TOYOTA | 27020-54700 |
| TOYOTA | 27030-320ED |
| TOYOTA | 27030-320EW |
| TOYOTA | 27030-54130 |
| TOYOTA | 27030-54140 |
| TOYOTA | 27030-54150 |
| TOYOTA | 27030-54160 |
| TOYOTA | 27030-54190 |
| TOYOTA | 27030-54210 |
| TOYOTA | 27030-54220 |
| TOYOTA | 27030-54241 |
| TOYOTA | 27030-54242 |
| TOYOTA | 27030-54243 |
| TOYOTA | 27030-54244 |
| TOYOTA | 27030-54250 |
| TOYOTA | 27030-54251 |
| TOYOTA | 27030-54252 |
| TOYOTA | 27030-54253 |
| TOYOTA | 27030-54260 |
| TOYOTA | 27030-54261 |
| TOYOTA | 27030-54262 |
| TOYOTA | 27030-54263 |
| VALEO | 437705 |