Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30019 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 105A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 48mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986081210 |
| DENSO | 101211-9930 |
| DENSO | 101211-9931 |
| DENSO | DAN674 |
| LAND ROVER | YLE102060 |
| LAND ROVER | YLE102061 |
| LUCAS | LRB00417 |
| LUCAS | LRB417 |