Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT30189 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 150A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986082590 |
| DENSO | 104210-2770 |
| DENSO | 104210-4840 |
| DENSO | 63377014 |
| DENSO | DAN935 |
| FIAT | 30667072 |
| FIAT | 50502479 |
| FIAT | 60699935 |
| LUCAS | LRA03425 |
| LUCAS | LRA3425 |