Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT12069 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 75A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 58mm |
| Število utorov jermenice | 4 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986049111 |
| DENSO | 63321658 |
| DENSO | 63321702 |
| DENSO | 63341658 |
| DENSO | DAN521 |
| LUCAS | LRA02000 |
| LUCAS | LRA02077 |
| LUCAS | LRA2000 |
| LUCAS | LRA2077 |
| MERCEDES | 1601540301 |
| MERCEDES | 1601540501 |
| MERCEDES | A1601540301 |
| MERCEDES | A1601540501 |
| SMART | 0002801V005 |
| SMART | 0002801V006 |
| SMART | 0003250V009 |
| SMART | 0003250V010 |
| SMART | 0003250V011 |
| SMART | Q0002801V005 |
| SMART | Q0002801V006 |
| SMART | Q0003250V009 |
| SMART | Q0003250V010 |
| SMART | Q0003250V011 |
| VALEO | 437630 |
| VALEO | 437631 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT12069 | 75A, neoriginalen |