Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32044 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M5 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986041771 |
| HITACHI | LR170-420 |
| HITACHI | LR170-420B |
| HITACHI | LR170-427 |
| HITACHI | LR170-427B |
| HITACHI | LR170-427BA |
| HITACHI | LR170-427C |
| ISUZU | 897041-7900 |
| ISUZU | 897113-1180 |
| ISUZU | 897113-1181 |
| ISUZU | 97041790 |
| LUCAS | LRB00154 |
| LUCAS | LRB154 |
| OPEL | 1204144 |
| OPEL | 620404059 |
| OPEL | 6204059 |
| OPEL | 90542407 |
| OPEL | 9119722 |
| OPEL | 9119723 |
| OPEL | 9163941 |
| OPEL | 9512124 |
| OPEL | 9512275 |
| OPEL | 97041790 |
| OPEL | R1030072 |
| VALEO | 436725 |