Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32043 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 70A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986041770 |
| BOSCH | 0986041791 |
| BOSCH | 0986041793 |
| HITACHI | LR170-505 |
| HITACHI | LR170-505B |
| HITACHI | LR170-505C |
| HITACHI | LR170-511 |
| HITACHI | LR170-511B |
| ISUZU | 897150-2000 |
| ISUZU | 897150-2001 |
| ISUZU | 897241-0210 |
| LUCAS | LRB00303 |
| LUCAS | LRB303 |
| OPEL | 6204042 |
| OPEL | 6204046 |
| OPEL | 6204106 |
| OPEL | 6204132 |
| OPEL | 6204146 |
| OPEL | 9512038 |
| OPEL | 97150200 |
| OPEL | 97241021 |
| VALEO | 437134 |
| VALEO | 439509 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32088 | 100A, neoriginalen |