Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32087 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 80A |
| Priključek B+ (30) | M5 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 74mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Da |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR180-03 |
| HITACHI | LR180-03A |
| HITACHI | LR180-03B |
| HITACHI | LR180-03C |
| LUCAS | LRA01632 |
| LUCAS | LRA1632 |
| YANMAR | 119573-77200 |
| YANMAR | 119573-77201 |
| YANMAR | 129470-77200 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT32040 | 55A, neoriginalen |
| ALT32040 OE | 55A, original HITACHI |