Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT32165 | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 40A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna 12,7mm |
| Premer jermenice | 74mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| HITACHI | LR240-38 |
| HITACHI | LR240-38B |
| HITACHI | LR240-41 |
| HITACHI | LR240-46 |
| ISUZU | 897023-2630 |
| ISUZU | 897023-2631 |
| ISUZU | 897263-1240 |
| JCB | 71434300 |
| JCB | 71440273 |
| LUCAS | LRA02858 |
| LUCAS | LRA2858 |
| YANMAR | 129953-77210 |