Alternator MAGNETON 443113516061

Alternator MAGNETON 443113516061

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20403

Alternator MAGNETON 443113516061

ŠKODA, ZETOR
Preberite več
ALT20403  
Napetost 14V
Moč 55A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 85mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0986030160
LUCAS LRA01051
LUCAS LRA01087
LUCAS LRA02356
LUCAS LRA1051
LUCAS LRA1087
LUCAS LRA2356
MAGNETON 443113516000
MAGNETON 443113516001
MAGNETON 443113516021
MAGNETON 443113516030
MAGNETON 443113516051
MAGNETON 443113516061
MAGNETON 443113516110
MAGNETON 443113516120
MAGNETON 443113516121
MAGNETON 443113516180
MAGNETON 443113516181
MAGNETON 443113516184
MAGNETON 9036961
MAGNETON 9516061
ZETOR 939950