Alternator MAHLE MG114 28V

Alternator MAHLE MG114 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT14158 OEM

Alternator MAHLE MG114 28V

Original
DEUTZ, KHD
Preberite več
ALT14158 OEM  
Napetost 28V
Moč 40A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DEUTZ 01108650
DEUTZ 01176347
DEUTZ 01179756
DEUTZ 01179898
DEUTZ 01180662
DEUTZ 01182109
DEUTZ 01182438
DEUTZ 01183441
DEUTZ 01183856
DEUTZ 02929939
LUCAS LRA02465
LUCAS LRA2465
MAHLE 11201485
MAHLE 11203108
MAHLE 11204066
MAHLE 11204705
MAHLE 72735113
MAHLE AAK2303
MAHLE AAK2308
MAHLE AAK3833
MAHLE AAK4942
MAHLE IA0485
MAHLE MG114
VALEO 2541208
VALEO 2541661
VALEO 2541708
VALEO 436377
VALEO 436492
VALEO 439101
VALEO 439191
VALEO 449191
VALEO A13N189
VALEO A13N190
VALEO A13N257
VALEO A13N272