Alternator MAHLE MG126

Alternator MAHLE MG126

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10234 OEM

Alternator MAHLE MG126

Original
MAN, MERCEDES
Preberite več
ALT10234 OEM  
Napetost 14V
Moč 55A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120489032
BOSCH 0120489315
BOSCH 0120489723
BOSCH 0120489724
BOSCH 0120489725
BOSCH 0120489726
BOSCH 0120489757
BOSCH 0986030660
BOSCH 0986031290
BOSCH 0986031300
BOSCH 0986034260
BOSCH 9120080113
LUCAS LRA01422
LUCAS LRA02592
LUCAS LRA1422
LUCAS LRA2592
MAHLE 11201102
MAHLE 72735125
MAHLE AAK1301
MAHLE IA0102
MAHLE MG126
MAN 51261017145
MAN 51261017186
MERCEDES 0051543302
MERCEDES 0051545202
MERCEDES 0051546002
MERCEDES 0061542402
MERCEDES 0071542302
MERCEDES 3661501650
VALEO 436578

 

Šifra alternative Opombe
ALT10307 90A, priključek B+(30)=M8, neoriginalen