Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT91583 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LOMBARDINI | 1157422 |
| LOMBARDINI | ED0011574220 |
| MAHLE | 11204580 |
| MAHLE | 72735179 |
| MAHLE | AAK4892 |
| MAHLE | IA1583 |
| MAHLE | MG180 |