Alternator MAHLE MG212

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT16067 OEM

Alternator MAHLE MG212

Original
PERKINS
Preberite več
ALT16067 OEM  
Napetost 14V
Moč 70A
Priključek B+ (30) M6 + spojka ženska 9,5mm
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120489384
BOSCH 0120489385
DELCO D46446700
DENSO 63324407
FORD 5010557
FORD 6173461
FORD 873F-10300-AA
FORD 873F-10300-BA
FORD 873F-AA
FORD 873F-BA
JCB 71420400
JCB 71426100
JCB 71440476
LAND ROVER AMR3412
LAND ROVER AMR3512
LAND ROVER AMR4249
LAND ROVER STC229
LUCAS 23929
LUCAS 24037
LUCAS 24049
LUCAS 24069
LUCAS 24070
LUCAS 24076
LUCAS 24144
LUCAS 24157
LUCAS 24158
LUCAS 24158B
LUCAS 24158D
LUCAS 24161D
LUCAS 24164
LUCAS 24166
LUCAS 24199
LUCAS 24209
LUCAS 24209A
LUCAS 24209B
LUCAS 24242
LUCAS 24242D
LUCAS 24245
LUCAS 24291
LUCAS 24294A
LUCAS 24294B
LUCAS 24322B
LUCAS 24407
LUCAS 54021853
LUCAS 54022053D
LUCAS 54022142D
LUCAS 54022147
LUCAS 54022147A
LUCAS 54022176
LUCAS 54022225B
LUCAS 54022226A
LUCAS 54022226B
LUCAS 54022241B
LUCAS 54022242A
LUCAS 54022242B
LUCAS 54022243
LUCAS 54022243A
LUCAS 54022244
LUCAS 54022255
LUCAS 54022262
LUCAS 54022262A
LUCAS 54022264
LUCAS 54022264A
LUCAS 54022306
LUCAS 54022306A
LUCAS 54022306B
LUCAS 54022383
LUCAS 54022383A
LUCAS 54022395
LUCAS 54022398
LUCAS 54022398B
LUCAS 54022408A
LUCAS 54022419
LUCAS 54022419A
LUCAS 54022428
LUCAS 54022437
LUCAS 54022437A
LUCAS 54022439
LUCAS 54022483
LUCAS 54022500
LUCAS 54022529A
LUCAS 54022530
LUCAS 54022530B
LUCAS 54022536
LUCAS 54022580
LUCAS 54022616
LUCAS 54022621
LUCAS 54022650
LUCAS LRA00277
LUCAS LRA00278
LUCAS LRA00359
LUCAS LRA00460
LUCAS LRA00461
LUCAS LRA00532
LUCAS LRA00582
LUCAS LRA00602
LUCAS LRA00958
LUCAS LRA00962
LUCAS LRA277
LUCAS LRA278
LUCAS LRA359
LUCAS LRA460
LUCAS LRA461
LUCAS LRA532
LUCAS LRA582
LUCAS LRA602
LUCAS LRA958
LUCAS LRA962
LUCAS LRB00290
LUCAS LRB290
LUCAS NAB101
LUCAS NAB201
LUCAS NAB412
LUCAS NAB415
LUCAS NAB417
MAGNETON 443113516731
MAHLE 11201810
MAHLE AAK4598
MAHLE IA0810
MAHLE MG212
MASSEY FERGUSON 3612670M91
MASSEY FERGUSON 3700474M91
MASSEY FERGUSON 3701910M91
MASSEY FERGUSON 3701911M91
MASSEY FERGUSON 3701913M91
MASSEY FERGUSON 3714944M1
PERKINS 185046360
PERKINS 2871A141
PERKINS 2871A148
PERKINS 2871A154
PERKINS 2871A160
PERKINS 2871A163
PERKINS 2871A63
ROVER ADU7777
ROVER ADU8880
ROVER ADU9548
ROVER ADU9670
ROVER ADU9750
ROVER ASU1693
ROVER AUD7090
ROVER GEU2109
ROVER GEU2115
ROVER GXU2115
ROVER RTC5845
ROVER YLE10035
ROVER YLE10065
ROVER YLE10067
ROVER YLE101570
ROVER YLE101580
VALEO 2929190
VALEO 9AR2919P
VALEO 9AR5022G

 

Šifra alternative Opombe
ALT91373 OEM 65A,1V 68mm fiksna jermenica 12,7mm, original MAHLE