Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20711 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 9,7mm |
| Premer jermenice | 68mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MAHLE | 11201742 |
| MAHLE | 72735244 |
| MAHLE | AAK1381 |
| MAHLE | IA0742 |
| MAHLE | MG245 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20027 OEM | 35A, original MAHLE |
| ALT20745 OEM | 55A, izolirana masa, original MAHLE |