Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20759 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 15,2mm |
| Premer jermenice | 80mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CLAAS | 6005027729 |
| LUCAS | LRA01931 |
| LUCAS | LRA1931 |
| MAHLE | 11201665 |
| MAHLE | 11201936 |
| MAHLE | 72735277 |
| MAHLE | AAK1356 |
| MAHLE | AAK3331 |
| MAHLE | IA0665 |
| MAHLE | MG278 |
| RENAULT | 7700036535 |
| RENAULT | 7700058809 |