Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT91214 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 50A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 60mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Da |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| CUMMINS | 01912362 |
| JOHN DEERE | RE525690 |
| JOHN DEERE | RE540413 |
| MAHLE | 11203351 |
| MAHLE | 11203369 |
| MAHLE | 11203461 |
| MAHLE | 11203906 |
| MAHLE | 72735321 |
| MAHLE | AAK1889 |
| MAHLE | AAK4331 |
| MAHLE | AAK4335 |
| MAHLE | AAK4362 |
| MAHLE | IA1214 |
| MAHLE | MG322 |
| LUCAS | LRA03540 |
| LUCAS | LRA3540 |