Alternator MAHLE MG433 28V

Alternator MAHLE MG433 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT10392 OEM

Alternator MAHLE MG433 28V

Original
DEUTZ, HITACHI, MERCEDES, STILL, TAKEUCHI, VOLVO
Preberite več
ALT10392 OEM  
Napetost 28V
Moč 55A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120469579
BOSCH 0120469580
BOSCH 0120469752
BOSCH 0120469753
BOSCH 0120469772
BOSCH 0986034070
DEUTZ 01180302
DEUTZ 12189957
LUCAS LRA02484
LUCAS LRA2484
MAHLE 11201781
MAHLE 72735432
MAHLE AAK1394
MAHLE IA0781
MAHLE MG433
MERCEDES 0061543902
MERCEDES 006154390280
MERCEDES 0061544002
MERCEDES 0071540102
STEYR 61500090019
STILL 523217
VAG 049903015L
VAG 049903017
VALEO 434009
VALEO 434010

 

Šifra alternative Opombe
ALT20761 OEM 55A, brez jermenice, original MAHLE
ALT10471 OEM 80A, brez jermenice, original MAHLE