Alternator MAHLE MG489 28V

Alternator MAHLE MG489 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20670 OEM

Alternator MAHLE MG489 28V

Original
DEUTZ, JOHN DEERE
Preberite več
ALT20670 OEM  
Napetost 28V
Moč 80A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Da

 

OEM Referenca
DEUTZ 08036231
DEUTZ 08036232
DEUTZ 8036231
DEUTZ 8036232
MAHLE 11203250
MAHLE 11204240
MAHLE 72735488
MAHLE AAN5167
MAHLE AAN8152
MAHLE IA1136
MAHLE MG489