Alternator MAHLE MG536

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT12033 OEM

Alternator MAHLE MG536

Original
FIAT, LANCIA, ZASTAVA
Preberite več
ALT12033 OEM  
Napetost 14V
Moč 65A
Priključek B+ (30) M6
Tip jermenice 1V fiksna jermenica 9,7mm
Premer jermenice 65mm
Število utorov jermenice 1
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
BOSCH 0120488207
BOSCH 0120489126
BOSCH 0120489127
BOSCH 0120489128
BOSCH 0120489129
BOSCH 0120489187
BOSCH 0120489188
BOSCH 0120489218
BOSCH 0120489348
BOSCH 0120489400
BOSCH 0120489738
BOSCH 0120489739
BOSCH 0986030940
BOSCH 0986030941
BOSCH 0986033250
BOSCH 0986033251
BOSCH 0986034640
DENSO 63305101
DENSO 63305131
DENSO 63305401
DENSO 63305431
DENSO 63307101
DENSO 63307131
DENSO 63307401
DENSO 63307431
DENSO 63307441
DENSO 63307604
DENSO 63307624
DENSO 63307634
DENSO 63320004
DENSO 63320005
DENSO 63320006
DENSO 63320028
DENSO 63320035
DENSO 63321003
DENSO 63321005
DENSO 63321006
DENSO 63321007
DENSO 63321023
DENSO 63321058
DENSO 63321070
FIAT 7541823
FIAT 7546759
FIAT 7580207
FIAT 7580208
LUCAS 23980
LUCAS 24203
LUCAS 24214
LUCAS 54022171
LUCAS 54022171A
LUCAS LRA00270
LUCAS LRA00405
LUCAS LRA00464
LUCAS LRA00596
LUCAS LRA00603
LUCAS LRA00998
LUCAS LRA270
LUCAS LRA405
LUCAS LRA464
LUCAS LRA596
LUCAS LRA603
LUCAS LRA998
LUCAS NAB202
MAHLE 11201017
MAHLE 11201085
MAHLE 11201167
MAHLE 11201203
MAHLE 11201204
MAHLE 11201205
MAHLE 11201405
MAHLE 11201406
MAHLE 11201582
MAHLE 72735243
MAHLE 72735535
MAHLE AAG0403
MAHLE AAK1123
MAHLE AAK1163
MAHLE AAK1171
MAHLE AAK1172
MAHLE AAK1173
MAHLE AAK3529
MAHLE AAK3530
MAHLE AAK4527
MAHLE IA0405
MAHLE IA0406
MAHLE IA0582
MAHLE MG244
MAHLE MG535
MAHLE MG536
MITSUBISHI A002T32171
MITSUBISHI A2T32171
VALEO 2541235
VALEO 436114
VALEO 436236
VALEO A13E25

 

Šifra alternative Opombe
ALT90405 OEM 55A, original MAHLE