Alternator MAHLE MG563

Alternator MAHLE MG563

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT20615 OEM

Alternator MAHLE MG563

Original
BOMAG, DEUTZ, FARESIN, FENDT, JCB, JOHN DEERE, KHD, LANDINI, LINDE, MANITOU, MASSEY FERGUSON, MERCEDES, MERLO, NEW HOLLAND, VALTRA
Preberite več
ALT20615 OEM  
Napetost 14V
Moč 45A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Brez jermenice
Premer jermenice -
Število utorov jermenice -
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno zunanje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DEUTZ 01181747
DEUTZ 01182037
DEUTZ 01183640
DEUTZ 01183854
DEUTZ 1181747
DEUTZ 1182037
DEUTZ 1183640
DEUTZ 1183854
LUCAS LRA03475
LUCAS LRA3475
MAHLE 11201951
MAHLE 11203060
MAHLE 11203390
MAHLE 11204704
MAHLE 72735562
MAHLE AAK3345
MAHLE AAK3368
MAHLE AAK4342
MAHLE AAK4941
MAHLE MG563

 

Šifra alternative Opombe
ALT20715 OEM 95A, brez jermenice, original MAHLE
ALT20712 OEM 95A, brez jermenice, zamik priključkov, original MAHLE
ALT20717 OEM 120A, brez jermenice, zamik priključkov, original MAHLE
ALT91668 OEM 120A, 6PV 60mm micro fiksna jermenica, zamik priključkov, original MAHLE