Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10121 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 65A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | 1V fiksna 9,7mm |
| Premer jermenice | 68mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120488138 |
| BOSCH | 0120489022 |
| BOSCH | 0120489694 |
| BOSCH | 0120489710 |
| BOSCH | 0986031270 |
| DEUTZ | 01183447 |
| CASE | 3218544R91 |
| LUCAS | LRA00617 |
| LUCAS | LRA01217 |
| LUCAS | LRA617 |
| LUCAS | LRA1217 |
| MAHLE | 11201219 |
| MAHLE | 11201444 |
| MAHLE | 11201499 |
| MAHLE | 11203301 |
| MAHLE | 11203415 |
| MAHLE | 72735603 |
| MAHLE | AAK1182 |
| MAHLE | AAK1370 |
| MAHLE | AAK3547 |
| MAHLE | AAK4313 |
| MAHLE | AAK4351 |
| MAHLE | IA0499 |
| MAHLE | MG604 |
| VALEO | 510412 |
| VOLVO | 6205473 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT20704 OEM | 80A, 1V fiksna jermenica 9,7mm, original MAHLE |
| ALT10387 OEM | 120A, brez jermenice, original MAHLE |