Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT20707 OEM | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 8 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| JCB | 32008611 |
| JCB | 32008650 |
| MAHLE | 11203441 |
| MAHLE | 11203913 |
| MAHLE | 11204116 |
| MAHLE | 72735068 |
| MAHLE | AAK5584 |
| MAHLE | AAK5771 |
| MAHLE | AAK5808 |
| MAHLE | IA1211 |
| MAHLE | MG69 |