Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT35037 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 4 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| KIA | OK9B0-18-300 |
| KIA | OK9B1-18-300 |
| KIA | OK9B2-18-300 |
| KIA | OK9B3-18-300 |
| LUCAS | LRA02314 |
| LUCAS | LRA2314 |
| MANDO | AB190110 |
| MANDO | AB190111 |
| MANDO | AB190150 |