Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT36684 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 50A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica 15,7mm |
| Premer jermenice | 94mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| MITSUBISHI | A2T36684 |