Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31304 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986082720 |
| LUCAS | LRA03338 |
| LUCAS | LRA3338 |
| MITSUBISHI | 1800A008 |
| MITSUBISHI | A003TG3391 |
| MITSUBISHI | A003TG3391AM |
| MITSUBISHI | A003TG3391ZT |
| MITSUBISHI | A3TG3391 |
| MITSUBISHI | A3TG3391AM |
| MITSUBISHI | A3TG3391ZT |