Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31299 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 110A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 59mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03864 |
| LUCAS | LRA3864 |
| MAZDA | L3M6-18-300A |
| MAZDA | L3M6-18-300B |
| MAZDA | L3M6-18-300C |
| MITSUBISHI | A003TJ1181 |
| MITSUBISHI | A003TJ1181A |
| MITSUBISHI | A003TJ3281 |
| MITSUBISHI | A3TJ1181 |
| MITSUBISHI | A3TJ1181A |
| MITSUBISHI | A3TJ3281 |