Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31286 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 85A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986080480 |
| LUCAS | LRA02849 |
| LUCAS | LRA2849 |
| MERCEDES | 1351540102 |
| MERCEDES | 1351540202 |
| MERCEDES | A1351540102 |
| MERCEDES | A1351540202 |
| MITSUBISHI | 1800A070 |
| MITSUBISHI | 1800A222 |
| MITSUBISHI | 1800A248 |
| MITSUBISHI | A005TG0091 |
| MITSUBISHI | A005TG0091AE |
| MITSUBISHI | A005TG0091AM |
| MITSUBISHI | A005TG0091BE |
| MITSUBISHI | A005TG0091ZE |
| MITSUBISHI | A5TG0091 |
| MITSUBISHI | A5TG0091AE |
| MITSUBISHI | A5TG0091AM |
| MITSUBISHI | A5TG0091BE |
| MITSUBISHI | A5TG0091ZE |
| MITSUBISHI | MN155953 |