Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31302 OE | |
|---|---|
| Napetost | 12V |
| Moč | 90A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 65mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986083630 |
| LUCAS | LRA03337 |
| LUCAS | LRA3337 |
| MITSUBISHI | 1800A007 |
| MITSUBISHI | A005TG0491 |
| MITSUBISHI | A005TG0491AM |
| MITSUBISHI | A005TG0491ZT |
| MITSUBISHI | A5TG0491 |
| MITSUBISHI | A5TG0491AM |
| MITSUBISHI | A5TG0491ZT |