Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT31370 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 85A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 55mm |
| Število utorov jermenice | 5 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03792 |
| LUCAS | LRA3792 |
| MITSUBISHI | 1800A123 |
| MITSUBISHI | A005TG1291 |
| MITSUBISHI | A005TG1291AM |
| MITSUBISHI | A5TG1291 |
| MITSUBISHI | A5TG1291AM |
| PSA | 1607835580 |