Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT45402 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 75A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 1V fiksna jermenica |
| Premer jermenice | 82mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| DENSO | 02131-9020 |
| DENSO | 02131-9021 |
| HYUNDAI | 37300-12470 |
| HYUNDAI | 37300-42100 |
| KIA | OK72A-18-300 |
| KIA | OK72A-18-400 |
| KIA | OK72B-18-300 |
| LUCAS | LRA02401 |
| LUCAS | LRA2401 |
| VALEO | 600811 |
| VALEO | AF175353 |
| VALEO | TA000A24901 |