Alternator PRESTOLITE AVI150P2114HP 28V

Alternator PRESTOLITE AVI150P2114HP 28V

Alternatorji

Šifra izdelka: ALT92114 OEP

Alternator PRESTOLITE AVI150P2114HP 28V

Original
SCANIA
Preberite več
ALT92114 OEP  
Napetost 28V
Moč 190A
Priključek B+ (30) M8
Tip jermenice Micro fiksna
Premer jermenice 71mm
Število utorov jermenice 10
Smer vrtenja Desno
Hlajenje Zračno notranje
Izolirana masa Ne

 

OEM Referenca
DELCO 19093800
PRESTOLITE AVI150P2101HP
PRESTOLITE AVI150P2114HP
PRESTOLITE AVI150P2116HP
SCANIA 2011664
SCANIA 2448165
SCANIA 2572595
SCANIA 2853478
SCANIA 2853484
SCANIA 2905970
SCANIA 2920858
SCANIA 570718

 

Šifra alternative Opombe
ALT92124 OEP 190A, 10PV 71mm micro jermenica s sklopko, original PRESTOLITE