Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT16031 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 63mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0986039941 |
| LUCAS | LRB00281 |
| LUCAS | LRB281 |
| MITSUBISHI | A003TA5591 |
| MITSUBISHI | A003TA5591A |
| MITSUBISHI | A3TA5591 |
| MITSUBISHI | A3TA5591A |
| PSA | 57051P |
| PSA | 57051Q |
| PSA | 5705FG |
| PSA | 5705K7 |
| PSA | 9618946480 |
| PSA | 9630080280 |
| VALEO | 2541760 |
| VALEO | 2541760B |
| VALEO | 436478 |
| VALEO | 439025 |
| VALEO | A14VI13 |