Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14599 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 200A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03818 |
| LUCAS | LRA3818 |
| MERCEDES | 0009062822 |
| MERCEDES | 0009068504 |
| MERCEDES | A0009062822 |
| MERCEDES | A0009068504 |
| VALEO | 2613000 |
| VALEO | 2613000A |
| VALEO | 2613000B |
| VALEO | 2613000C |
| VALEO | 439849 |
| VALEO | 440572 |
| VALEO | 613000 |
| VALEO | CG20U015 |
| VALEO | CG20U029 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14611 OE | 200A, 6PV 50mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |