Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14910 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 220A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 54mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| FORD | 2215253 |
| FORD | KS7T-10300-BAA |
| LUCAS | LRA04590 |
| LUCAS | LRA4590 |
| VALEO | 443360 |
| VALEO | EG17S010 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT14925 OE | 240A, original VALEO |