Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14632 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 220A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03321 |
| LUCAS | LRA3321 |
| MERCEDES | 0009062200 |
| MERCEDES | A0009062200 |
| VALEO | 2609601A |
| VALEO | 439742 |
| VALEO | 440332 |
| VALEO | FG23S039 |
| VALEO | FGN23S039 |