Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT14585 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| LUCAS | LRA03471 |
| LUCAS | LRA3471 |
| MERCEDES | 0141543902 |
| MERCEDES | 01415439020080 |
| MERCEDES | 014154390280 |
| MERCEDES | A0141543902 |
| MERCEDES | A01415439020080 |
| MERCEDES | A014154390280 |
| VALEO | 2607384A |
| VALEO | 439704 |
| VALEO | 440295 |
| VALEO | FG18S047 |
| VALEO | FGN18S047 |