Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT14507 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 52mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| Izvedba alternatorja | i-StARS start-stop |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| PSA | 1635039680 |
| PSA | 37VE43 |
| PSA | 9807970180 |
| PSA | 9815455980 |
| PSA | 9826549680 |
| VALEO | 2719952A |
| VALEO | 439965 |
| VALEO | 444321 |
| VALEO | 518012897 |
| VALEO | 719952 |
| VALEO | IST60C024 |
| VALEO | IST60C032 |
| VALEO | IST60C048 |