Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10558 | |
|---|---|
| Napetost | 28V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Brez jermenice |
| Premer jermenice | - |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno zunanje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0120469569 |
| BOSCH | 0120469643 |
| BOSCH | 0120469763 |
| BOSCH | 0120469807 |
| BOSCH | 0120469959 |
| BOSCH | 0120469960 |
| BOSCH | 0120489192 |
| BOSCH | 0120489702 |
| BOSCH | 0986031250 |
| BOSCH | 0986031251 |
| BOSCH | 0986032720 |
| BOSCH | 9120144114 |
| LUCAS | LRA00926 |
| LUCAS | LRA926 |
| LUCAS | LRB00104 |
| LUCAS | LRB104 |
| MAHLE | 11201801 |
| MAHLE | 72735318 |
| MAHLE | AAK1398 |
| MAHLE | IA0801 |
| MAHLE | MG319 |
| SCANIA | 1117252 |
| SCANIA | 1117565 |
| SCANIA | 257592 |
| SCANIA | 279698 |
| SCANIA | 279699 |
| SCANIA | 326353 |
| SCANIA | 326477 |
| SCANIA | 335795 |
| SCANIA | 354858 |
| SCANIA | 357736 |
| SCANIA | 371972 |
| SCANIA | 410676 |
| SCANIA | 571500 |
| SCANIA | 571501 |
| SCANIA | 571503 |
| SCANIA | 571505 |
| SCANIA | 571506 |
| SCANIA | 571515 |
| VALEO | 102334 |
| VALEO | 510289 |
| VALEO | 510445 |
| VALEO | 9AR3868G |
| VALEO | 9AR6025K |
| VALEO | A13N11 |
| VALEO | A13R214 |
| VALEO | A14N39 |
| VALEO | A14R33 |
| VOLVO | 11705713 |
| VOLVO | 6239233 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10558 OEM | 55V, brez jermenice, original MAHLE |
| ALT10484 OE | 80A, brez jermenice, original DELCO |