Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10658 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro s sklopko |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 7 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0121715011 |
| BOSCH | 0121715015 |
| BOSCH | 0121715115 |
| BOSCH | 0986047690 |
| LUCAS | LRA03142 |
| LUCAS | LRA3142 |
| MERCEDES | 0131546402 |
| MERCEDES | 013154640280 |
| MERCEDES | 0131547002 |
| MERCEDES | 013154700280 |
| MERCEDES | A0131546402 |
| MERCEDES | A013154640280 |
| MERCEDES | A0131547002 |
| MERCEDES | A013154700280 |
| VALEO | 440926 |
| VALEO | 443273 |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10599 OE | 180A, 6PV 50mm micro fiksna jermenica, tanjše ohišje, original VALEO |
| ALT14168 OE | 180A, 7PV 50mm micro jermenica s sklopko, zamik priključkov, original VALEO |
| ALT14440 OE | 180A, 7PV 50mm micro jermenica s sklopko, zamik priključkov, tanjše ohišje, original VALEO |
| ALT14227 OE | 180A, 8PV 50mm micro jermenica s sklopko, zamik priključkov, original VALEO |
| ALT14500 OE | 220A, zamik priključkov, original VALEO |