Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10535 OE | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 55A |
| Priključek B+ (30) | M6 |
| Tip jermenice | 2V dvojna fiksna 9,7mm |
| Premer jermenice | 67mm |
| Število utorov jermenice | 1 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 01240AA6AB |
| BOSCH | 0124120001 |
| BOSCH | 0124120020 |
| JOHN DEERE | FGV38522313 |
| LUCAS | LRA03049 |
| LUCAS | LRA3049 |
| NATO | 6115015369174 |
| VM | 38522313G |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10785 OE | 70A, 1V 76mm enojna fiksna jermenica 12,7mm, original BOSCH |