Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija
| ALT10214 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 100A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 50mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0123500008 |
| BOSCH | 0124415005 |
| BOSCH | 0986041330 |
| BOSCH | 0986042750 |
| LUCAS | LRB00408 |
| LUCAS | LRB408 |
| OPEL | 10457917 |
| OPEL | 3493814 |
| OPEL | 3493815 |
| OPEL | 6204005 |
| OPEL | 6204006 |
| OPEL | 6204024 |
| OPEL | 6204079 |
| OPEL | 6204141 |
| OPEL | 90413762 |
| OPEL | 90444194 |
| OPEL | 90561168 |
| OPEL | 9117934 |
| OPEL | 93175803 |
| OPEL | 93175952 |
| OPEL | 9512789 |
| OPEL | R1530041 |
| VALEO | 437216 |
| VALEO | 437496 |
| VALEO | 440724 |