Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10377 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 120A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Micro fiksna |
| Premer jermenice | 56mm |
| Število utorov jermenice | 6 |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0124515046 |
| BOSCH | 0986042550 |
| LUCAS | LRA03020 |
| LUCAS | LRA3020 |
| MERCEDES | 0111546802 |
| MERCEDES | 0111547202 |
| MERCEDES | A0111546802 |
| MERCEDES | A0111547202 |
| VALEO | 2542317C |
| VALEO | 437222 |
| VALEO | 439296 |
| VALEO | SG12B021 |