Nakupujte varno in udobno. Kot naš uporabnik imate vpogled tudi v status naročila. Postopek je enostaven, potrebujemo le vaš elektronski naslov in nekaj podatkov.
Registracija| ALT10569 | |
|---|---|
| Napetost | 14V |
| Moč | 180A |
| Priključek B+ (30) | M8 |
| Tip jermenice | Zobata s sklopko |
| Premer jermenice | 62mm |
| Število utorov jermenice | - |
| Smer vrtenja | Desno |
| Hlajenje | Zračno notranje |
| Izolirana masa | Ne |
| OEM | Referenca |
|---|---|
| BOSCH | 0121715004 |
| BOSCH | 0121715104 |
| BOSCH | 0124625013 |
| BOSCH | 0124625018 |
| BOSCH | 0124625035 |
| BOSCH | 0986048000 |
| LUCAS | LRA02235 |
| LUCAS | LRA2235 |
| VAG | 070903024 |
| VAG | 070903024B |
| VAG | 070903024BX |
| Šifra alternative | Opombe |
|---|---|
| ALT10569 OE | 180A, original BOSCH |
| ALT10583 | 150A, neoriginalen |
| ALT10847 OE | 180A, 6pk 49mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |
| ALT14244 OE | 180A, 6pk 56mm micro jermenica s sklopko, original VALEO |